ΕΠΙΔΟΣΗ ΤΙΤΛΩΝ και ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ για την ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ

Γνωστοποιείται στους απόφοιτους μαθητές και μαθήτριες του σχολικού έτους 2020-2021, ότι μπορούν να προσέρχονται στο σχολείο, την Τρίτη 29 και την Τετάρτη 30 Ιουνίου 2021 και ώρα 09:00-13:00, για την παραλαβή των τίτλων σπουδών τους. Σε περίπτωση αδυναμίας προσέλευσης, τις παραπάνω συγκεκριμένες ημέρες, η παραλαβή μπορεί να γίνεται κάθε Τετάρτη, κατά τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο, μόνο υπό την προϋπόθεση ότι είχαν προσκομίσει τις απαραίτητες φωτογραφίες.

Ακόμη, οι απόφοιτοι μαθητές και μαθήτριες του σχολικού έτους 2020-2021, μπορούν να προσέρχονται στο σχολείο, την Τρίτη 29 και την Τετάρτη 30 Ιουνίου 2021 και ώρα 09:00-13:00, για τη λήψη κωδικού υποβολής μηχανογραφικού, το οποίο μπορούν να υποβάλλουν, πέραν των συμμετεχόντων στις πανελλήνιες εξετάσεις 2021 και όλοι οι υπόλοιποι απόφοιτοι για την εισαγωγή τους στα Δ.Ι.Ε.Κ.

Από τη Διεύθυνση του Ημερήσιου ΕΠΑ.Λ. Νέων Μουδανιών