ΓΟΝΕΙΣ/ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ, ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Το Προσωρινό Συμβούλιο Γονέων/Κηδεμόνων,

που συγκροτήθηκε με σκοπό την πραγματοποίηση Γενικής Συνέλευσης και τη διεξαγωγή αρχαιρεσιών,

προσκαλεί τους Γονείς/Κηδεμόνες, των μαθητριών και μαθητών του Ημερήσιου ΕΠΑ.Λ. Νέων Μουδανιών,

σε Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 3 Νοεμβρίου 2021, στις 18:30 στο αμφιθέατρο του σχολικού συγκροτήματος του ΕΠΑ.Λ. Ν. Μουδανιών.

Στην περίπτωση μη ύπαρξης απαρτίας η Γενική Συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 10 Νοεμβρίου και αν και πάλι δεν υπάρξει απαρτία θα πραγματοποιηθεί οριστικά την Τετάρτη 17 Νοεμβρίου 2021, σε κάθε περίπτωση την ίδια ώρα και στον ίδιο τόπο.

Μετά τη Γενική Συνέλευση θα κατατεθούν υποψηφιότητες και θα διεξαχθούν αρχαιρεσίες για την εκλογή των Οργάνων Διοίκησης του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

Από το Προσωρινό Συμβούλιο Γονέων/Κηδεμόνων ΕΠΑ.Λ. Ν. Μουδανιών