ΕΥΧΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

Το εκπαιδευτικό προσωπικό του Ημερήσιου ΕΠΑ.Λ. Νέων Μουδανιών εύχεται στους απόφοιτους μαθητές και μαθήτριές του, αλλά και σε όλους τους συμμετέχοντες στις Πανελλαδικές Εξετάσεις του 2021 ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! Οι εξετάσεις αυτές αποτελούν την απαρχή, αλλά δεν είναι οι μόνες, στη διαρκή προσπάθεια ολόκληρης της ζωής για την πραγματοποίηση όλων των στόχων και επιθυμιών. Η εισαγωγή στη σχολή ή το τμήμα της σχολής των ΑΕΙ επιλογής μπορεί να αποτελεί μια πρώτη επιτυχία, η αποτυχία όμως, δεν συνιστά, σε καμία περίπτωση, αποτυχία στη ζωή. Αντιθέτως, μπορεί να αποτελεί ένα μάθημα και μια μεγάλη ευκαιρία για ένταση μιας ευρύτερης προσπάθειας επιτυχίας στη μετασχολική ζωή. Τελικά, υπάρχουν πολλοί δρόμοι και τρόποι ευρύτερης επιτυχίας στη ζωή. Σε κάθε περίπτωση, ευχόμαστε σε όλους και όλες, μαθήτριες/-τές μας κάθε ΕΠΙΤΥΧΙΑ, συνολικά, στη ΖΩΗ!