Βραβεύσεις Έκθεσης Φωτογραφίας Περιφερειακού δικτύου Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης «Κλικ, προστάτευσέ το!» σχολικού έτους 2021-22.

Μετά τη λήξη της έκθεσης φωτογραφιών των μαθητών και εκπαιδευτικών του Περιφερειακού δικτύου Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης «Κλικ, προστάτευσέ το!» σχολικού έτους 2021-22, που έλαβε χώρα στο Βαφοπούλειο Πνευματικό Κέντρο Θεσσαλονίκης από 10 έως 21 Μαΐου 2022 και την επισκέφθηκαν εκατοντάδες μαθητές και μαθήτριες του δικτύου, εκπαιδευτικοί, γονείς και πολίτες της Θεσσαλονίκης, ανακοινώθηκαν τα βραβεία και οι έπαινοι των φωτογραφιών και των πόστερ που διακρίθηκαν.
Έπαινο έλαβε η καλλιτεχνική φωτογραφία της εκπαιδευτικού του ΕΠΑ.Λ. Ν. Μουδανιών Αβέρη Αικατερίνης.
Ακόμη, έπαινο έλαβε το σχολείο μας για την πρωτοτυπία του θέματος: “Το διατροφικό μας αποτύπωμα”.
Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να έχετε μία εικόνα της έκθεσης: https://drive.google.com/…/1Gb_eeuHMAuKxOC-TG-JkRIoVr7OUzL6…
Τέλος, συγχαίρουμε την εκπαιδευτικό και την περιβαλλοντική ομάδα της σχολικής μονάδας του δικτύου που συμμετείχε και παρουσίασε την ευφάνταστη, εξωστρεφή και με αντίκτυπο στην κοινωνία και το υπόλοιπο σχολείο δράση της.
Από τη διεύθυνση του ΕΠΑ.Λ. Ν. Μουδανιών